PHI
Szczoteczka do zębów PHILIPS HX 3673/13 (OUTLET)
188,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Główki szczoteczki w zestawie | 1 szt. |
| Ilość ładowarek | 1 |
| Etui do ładowania | Tak |
Cechy
| Obsługa aplikacji mobilnych | Nie |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 1 |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Regulowana prędkość | Nie |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Tryby czasu trwania timera | 2 min |
| Tryby szczoteczki | Codzienna pielęgnacja |
| Kolor produktu | Biały |
Bateria
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Moc
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 336 h |
| Częstotliwość wejściowa AC | DC 5 V |
| Napięcie wejściowe AC | DC 5 |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 66 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 229 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].