PHI
Szczotka prostująca PHILIPS BHH880/00
187,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
Konstrukcja
| Ilość włókien | 111 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Szerokość talerza | 6 cm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
Ergonomia
| Lampka kontrolna | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Kolor LED | Biały |
| Diody LED | Status |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | Uniersal |
Wydajność
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Szczotka do prostowania |
| Temperatura (min) | 170 °C |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Typ grzałki | PTC |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].