PHI
Szczotka prostująca PHILIPS BHH885/00
201,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Suszenie włosów | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ grzałki | PTC |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Model | Szczotka do prostowania |
| Zakręcanie włosów | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Szerokość talerza | 6 cm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Konstrukcja
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość włókien | 111 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].