DEW
Szlifierka kątowa do betonu DeWalt DWE4257KT-QS (125mm)
1 207,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Opis blokowy | Warunki skorzystania z 3-letniej gwarancji DeWalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Żółty |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze odłączać od zasilania przed wymianą tarczy lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Używać ochrony słuchu, oczu i dróg oddechowych podczas pracy. |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 10000 RPM |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 2800 RPM |
Moc
| Moc rzeczywista | 1500 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].