CL4
Szlifierka kątowa elektryczna 710W CASALS CAG71051
183,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze odłączać od zasilania przed wymianą tarczy lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Używać ochrony słuchu, oczu i dróg oddechowych podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 710 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 1,56 kg |
| Długość produktu | 300 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 12000 RPM |
| Średnica tarczy szlifierki | 115, 6.4 |
| Wrzeciono | M14 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].