BLH
Tablet Black Shark Pad 7 Pro 4G 11" 6/256GB 8800mAh Blue
967,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 513 g |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Głębokość produktu | 7,4 mm |
| Długość produktu | 254 mm |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 4 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G100 |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | 802.11ac |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11n |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| 5G | Nie |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1900 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Ekran dotykowy | Tak |
Zawartość opakowania
| Kabel USB | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Rysik | Nie |
| Ładowarka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB |
Kamera
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| NFC | Nie |
Bateria
| Pojemność baterii | 8800 mAh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].