BLH
Tablet Black Shark Pad SE 4G 10,1" 4GB/128GB 6600mAh Black
590,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ax |
| 5G | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 b/g/n |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16 |
Kamera
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type-C |
| NFC | Nie |
| Port USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 478 g |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 7,4 mm |
| Długość produktu | 255 mm |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Rysik | Nie |
Nośnik danych
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | nanoSIM |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G85 |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 6600 mAh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
Pamięć
| Pamięć RAM | 4 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].