THL
TECHLY ŁADOWARKA SIECIOWA GAN USB-C 65W PD3.0 PPS
94,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 65 W |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie | 200 - 240 V |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
Konstrukcja
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Wydajność
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Zasada działania | Kontakt |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Technologia szybkiego ładowania | GaN |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Technologia szybkiego ładowania | Adaptive Fast Charging |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 87 g |
| Szerokość produktu | 36 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].