THL
TECHLY SZAFKA WISZĄCA ECO 19 6U/320MM ZMONTOWANA C
301,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wymagany montaż | Nie |
| Styl panelu bocznego | Ślepy |
| Model | Szafa wisząca |
| Kąt otwierania drzwi | 180° |
| Usuwalne panele boczne | Nie |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Styl drzwi tylnych | Otwarty |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Górne części przednie | Regulowany |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Styl drzwi przednich | Szklane drzwi |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowane nóżki | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zamek | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Waga produktu | 11,7 kg |
| Głębokość wewnętrzna | 23 cm |
Dane opakowania
| Panel cokołowy | Nie |
| Zestaw uziemiający | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 15 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].