TSA
TEESA GRILL GAZOWY BBQ 1000- 1 PALNIK/ SKŁADANY
560,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj grillu do zwykłego śmietnika, ponieważ może to być niebezpieczne dla środowiska. |
| Ostrzeżenia | Ten produkt zawiera GHS02: Flammable i pod ciśnieniem, trzymaj z daleka od źródeł ognia. |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko na zewnątrz w dobrze wentylowanych miejscach. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Szerokość produktu | 990 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Wysokość produktu | 1035 mm |
Wydajność
| Termometr | Nie |
| Model | Grill |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3600 W |
| Źródło ciepła | Gaz |
Konstrukcja
| Półki | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pokrywka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj rusztu | Stalowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| nogi | Tak |
| Zapalarka palników | Przycisk |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].