TSA
TEESA GRILL GAZOWY BBQ 2000 - 2 PALNIKI
424,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| nogi | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zapalarka palników | Przycisk |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Szerokość produktu | 980 mm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Głębokość produktu | 440 mm |
Wydajność
| Model | Grill |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2500 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2500 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Termometr | Nie |
| Źródło ciepła | Gaz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Półki | Tak |
| Pokrywka | Tak |
| Rodzaj rusztu | Stalowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].