HIN
Telewizor Hisense 65E8Q LED 65" 4K Ultra HD 144Hz VIDAA Dolby Atmos Czarny
4 090,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Formaty kompresji | MOV |
| Formaty kompresji | TS |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Formaty kompresji | FLV |
| Formaty kompresji | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | TS |
| Formaty kompresji | WMV |
| Formaty kompresji | AVI |
| Formaty kompresji | MKV |
| Formaty kompresji | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VC-1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Local Dimming |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Gaming |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision IQ |
Porty i interfejsy
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 2.0 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Wyświetlacz
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Mini LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Filtr grzebieniowy | 3D |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Technologia wyświetlacza | ULED |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
Smart TV
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Tryby inteligentne | Filmowiec |
| Tryby inteligentne | Dolby Vision |
| Tryby inteligentne | VIDAA |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | U8.5 |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 160 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 84 kWh |
| Pobór mocy (max) | 240 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 19,8 kg |
| Głębokość podstawy | 32,6 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 76 mm |
| Szerokość podstawy | 40,1 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1446 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 836 mm |
| Waga (bez podstawy) | 18,9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 326 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1446 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 896 mm |
Cechy zarządzania
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
Audio
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 20 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Virtual:X |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Ilość głośników | 3 |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
Pozostałe funkcje
| HDMI | Tak |
| Technologia quantum dot color | Tak |
| Szerokość ramki | 1,44 cm |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Tak |
| Tuner DVB-T2 | Tak |
| Baterie wliczone (typ, ilość) | 2 x AAA |
| Efekty fotograficzne | Podział ekranu |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Kąt widzenia | 178° |
| Czujnik światła | Tak |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Konwerter 2D-3D | Nie |
| Liczba subwooferów | 1 |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
Konstrukcja
| Kolor podstawy | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rama | Tak |
| Stojak typu | Nóżka centralna |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Obsługiwane przeglądarki | Odin |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Szczegóły techniczne
| NICAM / A2 | Tak |
| Wyjście S/PDIF | 1 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 1649 mm |
| Wysokość opakowania | 1057 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 27 kg |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Hisense (AV/TV) | Wide Colour Gamut |
| Technologie Hisense (AV/TV) | MEMC (Motion Estimation Motion Compensation) |
Certyfikaty
| Specyfikacja Digital Living Network Alliance (DLNA) | DMR |
| Specyfikacja Digital Living Network Alliance (DLNA) | DMP |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].