LG-
Telewizor LG OLED55C51LA OLED EVO 55'' 4K Ultra HD 120 Hz WebOS Dolby Digital Czarny
4 952,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość (bez podstawy) | 1222 mm |
| Szerokość podstawy | 47 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 703 mm |
| Waga (bez podstawy) | 14,1 kg |
| Waga (z podstawą) | 16 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 230 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1222 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 757 mm |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S/S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
Audio
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Tryby dźwięku | AI Sound Pro |
| Tryby dźwięku | Clear Voice Pro |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.2 kan. |
| Udostępnianie trybu dźwięku TV | Tak |
Smart TV
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Wersja systemu operacyjnego | 25 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
Wyświetlacz
| Technologia interpolacji | OLED Motion |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | OLED evo |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,1 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 77 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 191 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Wydajność
| Technologia przetwarzania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | HE-AAC |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | MP2 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AC3 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dynamic Tone Mapping PRO |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | apt-X |
| Obsługiwane formaty audio | AC4 |
| Obsługiwane formaty audio | EAC3 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Multi View | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| AI Upscale | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| WiSA Ready | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Pixel Dimming |
Porty i interfejsy
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
Cechy zarządzania
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
Konstrukcja
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 810 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1360 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2221770 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Sound Sync |
| Technologie LG (AV/TV) | Magic Remote Control |
| Technologie LG (AV/TV) | WOW Orchestra |
| Technologie LG (AV/TV) | Bluetooth Surround Ready |
| Technologie LG (AV/TV) | LG Channels |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].