LG-
Telewizor LG OLED65G51LW OLED 65'' 4K Ultra HD 120Hz WebOS Dolby Atmos Czarny
8 954,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2244906 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
Wydajność
| Tryb gry | Tak |
| Procesor obrazu | α11 4K AI |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| WiSA Ready | Tak |
| TV key support | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dynamic Tone Mapping PRO |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje gier | 4K HFR (High Frame Rate), Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 222 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 85 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
Cechy zarządzania
| Sterowanie głosem | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 826 mm |
| Szerokość podstawy | 48,5 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 24,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 22 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1441 mm |
| Głębokość podstawy | 26,3 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1441 mm |
| Waga (z podstawą) | 26,6 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 263 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 910 mm |
Audio
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Tryby dźwięku | AI Sound Pro |
| Tryby dźwięku | Clear Voice Pro |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 4.2 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
Smart TV
| Wersja systemu operacyjnego | 25 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Smart TV | Tak |
Tuner telewizyjny
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Wysokość opakowania | 970 mm |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Szerokość opakowania | 1600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,1 kg |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
Konstrukcja
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie LG (AV/TV) | OLED Motion |
| Technologie LG (AV/TV) | Dolby Atmos® |
| Technologie LG (AV/TV) | Dolby Vision™ |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Super Upscaling |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].