SA1
Telewizor Samsung QE55LS03F QLED 55'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
4 000,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Technologia przetwarzania obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego | Tak |
| Galeria obrazów | Tak |
| Tryb ambientu | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| TV key support | Tak |
| Multi View | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Quantum HDR |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode |
Smart TV
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
Porty i interfejsy
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 82 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 175 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 82 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 17,3 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1237,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 743,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 16,9 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 708,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1237,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 24,9 mm |
| Głębokość podstawy | 22,8 cm |
| Szerokość podstawy | 89,7 cm |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 55" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Ekran matowy | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa biurkowa | Tak |
Cechy zarządzania
| Liczba języków OSD | 28 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 846 mm |
| Szerokość opakowania | 1405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 27,2 kg |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0.2 kan. |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby dźwięku | Adaptive Sound Pro |
Konstrukcja
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Typ ramki | VNB (bardzo wąska ramka) |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung SmartThings |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Wide Viewing Angle |
| Technologie Samsung (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Art Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Dolby Atmos® |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Adaptive Sound Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Real Depth Enhancer |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | One Connect Box |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Matte Display |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Smart Calibration Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Works With Google Assistant |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Karaoke Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Modern Frame Design & Bezel |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].