SA1
Telewizor Samsung QE55Q7F2 QLED 55'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Czarny
1 818,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy | 79 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Wydajność
| TV key support | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Multi View | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Motion Plus, Hub do gier, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Quantum HDR |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
Audio
| Q-Symphony | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
Konstrukcja
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139,7 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
Szczegóły techniczne
| Procesor | Q4 AI Processor |
Cechy zarządzania
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| OSD | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 60,3 mm |
| Szerokość podstawy | 82,5 cm |
| Głębokość podstawy | 23,7 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1234,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 11,3 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 710,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1234,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 758 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,6 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 237 mm |
Smart TV
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Smart TV | Tak |
Porty i interfejsy
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa biurkowa | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Knox |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Smart TV powered by Tizen |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Supreme UHD Dimming |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung SmartThings |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Karaoke Mode |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,8 kg |
| Szerokość opakowania | 1369 mm |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
Tuner telewizyjny
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2CS2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HEVC |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204781 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].