SA1
Telewizor Samsung QE55S95FATXXH OLED 55'' 4K Ultra HD 165Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
8 034,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 33,1 kg |
| Szerokość opakowania | 1432 mm |
| Wysokość opakowania | 818 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Kanały wyjścia audio | 4.2.2 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Tryby dźwięku | Adaptive Sound Pro |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 55" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Ekran matowy | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 165 Hz |
Moc
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 84 W |
| Pobór mocy (max) | 400 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 84 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 256 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
Konstrukcja
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Graphite black |
| Typ ramki | 4 Bezramkowy |
Smart TV
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Wersja systemu operacyjnego | Tizen |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1224,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 771,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 23,9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 267,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1224,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 13,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 11 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 706,3 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Liczba złącz rf | 1 |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| TV key support | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AI Upscale | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | OLED HDR Pro |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Multi View | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
Cechy zarządzania
| Liczba języków OSD | 27 |
| OSD | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
Tuner telewizyjny
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-CS2 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Motion Enhancer Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Expert Calibration |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Procesor NQ4 AI Gen3 |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Ultra Viewing Angle |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Auto HDR Remastering Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Infinity One Design |
| Technologie Samsung (AV/TV) | OLED Glare Free |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling Pro |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205156 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].