SA1
Telewizor Samsung QE65LS03FWUXXH Neo QLED 65'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
6 261,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 190 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 112 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 112 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 211 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1456,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 256,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 836,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 22 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 866,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 24,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1456,7 mm |
| Szerokość podstawy | 104,2 cm |
| Waga (bez podstawy) | 21,8 kg |
| Głębokość podstawy | 25,7 cm |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 2.0.2 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ramki | VNB (bardzo wąska ramka) |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Standard VESA | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 144 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 100 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Typ podświetlenia LED | Mini LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
Zawartość opakowania
| Typ zestawu montażowego | Mocowanie ścienne |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2561E |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| E-podręcznik | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Porty i interfejsy
| Liczba złącz rf | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 5 |
Wydajność
| Multi View | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode |
| Czujnik Eco | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Tryb ambientu | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wsparcie MBR | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Neo Quantum HDR |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Contrast Enhancer |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming |
| Technologie Samsung (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Art Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Karaoke Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Smart Calibration |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Adaptive Sound Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Quantum Matrix Technology Slim |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Matte Display |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Auto HDR Remastering Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Art Store |
| Technologie Samsung (AV/TV) | One Connect Box |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Auto Game Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K AI Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Active Voice Amplifier Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Real Depth Enhancer |
| Technologie Samsung (AV/TV) | AI Motion Enhancer Pro |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Wide Viewing Angle |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Procesor NQ4 AI Gen3 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Wysokość opakowania | 933 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1598 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
Cechy zarządzania
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Języki menu ekranowego | Wielo |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| OSD | Tak |
Smart TV
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].