SA1
Telewizor Samsung QE75Q8F QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Szary (MODEL 2025)
3 883,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1676,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1017,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 327,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 29,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 26,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 960,3 mm |
| Szerokość podstawy | 125,3 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1676,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 29,1 kg |
| Głębokość podstawy | 32,8 cm |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 75" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189 cm |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Typ podświetlenia LED | Dual LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2560E (UK, Italia add TM1240A) |
Moc
| Pobór mocy (max) | 310 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 85 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy | 85 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 310 kWh |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Standard VESA | Tak |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 1080 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 39,1 kg |
| Szerokość opakowania | 1815 mm |
Wydajność
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Supreme UHD Dimming |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Motion Plus, Hub do gier, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| AI Upscale | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR+ |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Multi View | Tak |
| Czujnik Eco | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
Cechy zarządzania
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| OSD | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
Smart TV
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
Tuner telewizyjny
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | 4K Upscaling |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Health |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Procesor Q4 AI |
| Technologie Samsung (AV/TV) | EyeComfort Mode |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Art Store |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].