SA1
Telewizor Samsung UE32H5002FK LED 32'' HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Czarny
1 051,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 438,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 733,2 mm |
| Głębokość podstawy | 11,7 cm |
| Waga (z podstawą) | 3,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 72,2 mm |
| Szerokość podstawy | 61,1 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 117,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 733,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 451,8 mm |
Wydajność
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Micro Dimming Pro |
Cechy zarządzania
| Liczba języków OSD | 27 |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| OSD | Tak |
Audio
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Smart TV
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | HbbTV 2.0.3 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
Wyświetlacz
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Typ HD | HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
Tuner telewizyjny
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
Porty i interfejsy
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 44 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 27 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Tryb energooszczędny | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM1240A |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
Konstrukcja
| Typ ramki | VNB (bardzo wąska ramka) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 114 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204705 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].