SA1
Telewizor Samsung UE43U8072F LED 43'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Czarny (MODEL 2025)
1 317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Smart TV
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
Wydajność
| Tryb gry | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia przetwarzania obrazu | Crystal Processor 4K |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | UHD Dimming |
| TV key support | Tak |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Hub do gier, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
Waga i rozmiary
| Głębokość podstawy | 15,7 cm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Szerokość podstawy | 61,3 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 957,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 558,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 76,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 957,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 157 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 609 mm |
Cechy zarządzania
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| OSD | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
Audio
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
Wyświetlacz
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
Porty i interfejsy
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba złącz rf | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 52 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2240A |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Knox Security |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Tryb AI Energy |
Tuner telewizyjny
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
Konstrukcja
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205213 |
Sieć
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Wysokość opakowania | 635 mm |
| Szerokość opakowania | 1065 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].