SA1
Telewizor Samsung UE55U8072FUXXH LED 55'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Czarny (MODEL 2025)
1 670,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Hub do gier, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| TV key support | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | UHD Dimming |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia przetwarzania obrazu | Crystal Processor 4K |
Konstrukcja
| Typ ramki | 3 Bezramkowy |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga (bez podstawy) | 9,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1224,6 mm |
| Szerokość podstawy | 81,3 cm |
| Głębokość podstawy | 19,9 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 76,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 707,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1224,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 759,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 199 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,1 kg |
Porty i interfejsy
| Liczba złącz rf | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Smart TV
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.4 |
| Dublowanie dźwięku | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
Audio
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
Moc
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 118 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 79 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 79 W |
Wyświetlacz
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Cechy zarządzania
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| OSD | Tak |
Tuner telewizyjny
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Knox Security |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Q-Symphony |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Tryb AI Energy |
Zawartość opakowania
| Pilot zdalnego sterowania | TM2240A |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2205199 |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,4 kg |
| Wysokość opakowania | 810 mm |
| Szerokość opakowania | 1354 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].