CEA
Tor Carrera Super Rally 4,9 m
310,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 680 mm |
| Szerokość produktu | 1580 mm |
| Długość toru zabawkowego | 4,9 m |
Zawartość opakowania
| Liczba pojazdów jest zawarta | 2 |
Cechy
| Typ produktu | Zestaw pojazdów i torów |
| Liczba kontrolerów | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Kompatybilność z marką | Carrera |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].