ASU
Torba ASUS Nereus notebook case 16" Briefcase Black 90-XB4000BA00010-
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Wymiary komory na notebooka | 415 x 290 x 40 mm |
| Wysokość produktu | 325 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].