TRC
TRACER NISZCZARKA FILECRUSHER
320,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Pojemność kosza | 25 l |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Wydajność rozdrabniania | 12 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 4 x 40 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].