LTA
Trampolina Royal baseground - 366 cm
2 348,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ocynkowane sprężyny | Tak |
| Podwójna sprężyna stożkowa | Tak |
| Materiał powierzchni do skakania | Polipropylen (PP) |
| Ilość sprężyn | 72 |
| Waga testowa | 300 kg |
| Wyściółka | PVC/polietylen ekspandowany (EPE) |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Powłoka szyny górnej | Powłoka ocynkowana/proszkowa |
| Siatka bezpieczeństwa | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Materiał ramy | Stal |
| Powłoka ramy | Powłoka ocynkowana/proszkowa |
| Kształt | Okrągły |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Ilość nóg | 4 |
| Kolor ramy | Czarny |
| Grupa docelowa | Dorośli i dzieci |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych. |
Waga i rozmiary
| Grubość nogi | 1,5 mm |
| Średnica szyna wierzchniej | 3,81 cm |
| Średnica nóg | 3,4 cm |
| Grubość szyny górnej | 1,5 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Średnica | 3,66 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].