LTA
Trampolina Salta First Class 366 cm czarna
4 047,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Ilość nóg | 4 |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Wyściółka | PCW |
| Kolor produktu | Czarny |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kształt | Okrągły |
| Maksymalna waga użytkownika | 180 kg |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Materiał ramy | Stal |
| Ilość sprężyn | 80 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 2710 mm |
| Średnica zewnętrzna | 3,66 m |
| Średnica ramy | 4,2 cm |
| Średnica maty do skakania | 290 cm |
| Długość sprężyn | 21 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].