LTA
Trampolina Salta Premium Edition 214x153cm czarna
2 026,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Wyściółka | PCW |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Materiał ramy | Stal |
| Ilość sprężyn | 48 |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Ilość nóg | 4 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Liczba słupków | 8 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 2350 mm |
| Średnica zewnętrzna | 153 X 214 cm |
| Długość sprężyn | 16,5 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].