BRA
Trymer Series 5 BT5520 BRAUN black
239,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Zawartość opakowania
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Liczba precyzyjnych grzebieni | 2 szt. |
| Ilość załączników | 4 |
| Torba podróżna | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 1,5 godz |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 120 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Wydajność
| Minimalna długość włosa | 0,5 mm |
| Ilość dostępnych nasadek | 40 |
| Wodoodporność | Tak |
| Maksymalna długość włosa | 2 cm |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Grzebień | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Głębokość opakowania | 64 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 253 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 360 g |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 138 g |
Konstrukcja
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].