ARR
Uchwyt do telewizora ART AR-88XL (37-100")
162,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 870 mm |
| Głębokość (max.) | 3,8 cm |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | 0 - -5° |
| Dystans do ściany (max.) | 3,8 cm |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Obracanie | Nie |
Montaż
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Przeznaczenie | TV |
| Standard VESA | Tak |
| Wspiera montaż sufitowy | Nie |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].