ARR
Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-80 (ścienne; 32" - 65"; max. 70kg)
201,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Minimalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Ściana |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].