ARR
Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-87 (ścienne; 40" - 80"; max. 60kg)
291,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Ergonomia
| Dystans do ściany (min.) | 5,6 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 45,8 cm |
| Kąt obrotu | 45° |
| Dopuszczalne nachylenie (maks.) | 12° |
| Obracanie | Tak |
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 101,6 cm (40") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 600 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].