UTK
UNITEK AKTYWNY HUB USB-C 5GBPS, HDMI RJ-45 PD 100W
200,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Cechy
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 6 |
| Moc | 100 W |
| Wsparcie 4K | 4K@30Hz |
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 2 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Moc
| Typ zasilacza | USB-C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 13,3 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].