UTK
UNITEK HUB USB-A 1XUSB-A 5 GBPS, 3XUSB-A 2.0 ALU
27,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 0,20 m |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 3 |
| Interfejsy hub | USB 2.0, USB 3.0 |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Głębokość produktu | 16,8 mm |
| Wysokość produktu | 8,9 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].