UTK
UNITEK ŁADOW. SIECIOWA 2X GAN 45W, 2XUSB-C PD 3.0, QC, CZARNA
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Natężenie | 2.25 A |
| Maksymalne napięcie | 20 V |
| Moc maksymalna | 45 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 33,1 mm |
| Szerokość produktu | 33,1 mm |
| Waga produktu | 72 g |
| Głębokość produktu | 75,3 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ wtyczki | EU |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].