UTK
UNITEK ŁADOWARKA 2X USB-A, 12W, BIAŁA, P1113A-EU
22,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 12 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 78,06 mm |
| Szerokość produktu | 37,75 mm |
| Głębokość produktu | 24,54 mm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
Wydajność
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 12 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Typ wtyczki | EU |
| Kompatybilność ładowarki | Aparat cyfrowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Notebook/netbook, Tablet |
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].