UTK
UNITEK ŁADOWARKA PODRÓŻNA EU/US/UK/AUS GAN PD 65W
165,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Wysokość produktu | 77 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| PowerIQ | Nie |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Funkcja PPS | Nie |
| Ilość portów USB typu C | 3 |
| Moc wyjściowa USB Typ-C | 65 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 45 W |
| Typ wtyczki | Uniwersalne |
| Kompatybilność ładowarki | Aparat cyfrowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Notebook/netbook, Tablet |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Tak |
Zawartość opakowania
| Ładowarka podróżna | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Moc
| Napięcie | 100 - 250 V |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].