UTK
UNITEK ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 38W, USB-A USB-C, QC3.0, P1400A
44,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Gniazdo zapalniczki |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Samochodowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przepięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| QuickCharge 3.0 | Tak |
Moc
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 5 A |
| Moc maksymalna | 38 W |
| Napięcie | 12 -24 V |
Pozostałe funkcje
| Uniwersalna wtyczka | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].