UTK
UNITEK ŁADOWARKA SAMOCHODOWA UCHWYT MAGSAFE 38W QI2
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | iPhone 13, iPhone 12, iPhone 14, iPhone 15, iPhone 16 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
Moc
| Moc maksymalna | 15 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].