UTK
UNITEK STACJA ŁADUJĄCA 10X USB Z QC3.0, Y-2190A
328,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Status |
Wydajność
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Liczba portów USB 2.0 | 8 |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) stacji dokującej | 2 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
Dane opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
Pozostałe funkcje
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
Moc
| Napięcie wyjściowe (max) | 9 V |
| Moc maksymalna | 96 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,4 A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].