IBO
UNIWERSALNY ZASILACZ DO LAPTOPA I-BOX IUZ120WA AUTO, 10 WTYCZEK
99,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
Cechy
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 120 W |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Głębokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 440 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].