VII
VIVITEK PROJEKTOR BIZNESOWY DX330
2 219,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
System obiektywów
| Przesunięcie | 115% |
| Stosunek padania | 1.94 - 2.16 : 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zasięg obiektywu | 2,42 - 2,62 |
| Długość ogniskowa | 22.5 - 25.79 mm |
| Rodzaj zoomu | Stały |
| Współczynnik zbliżenia | 1.1:1 |
Projektor
| Synchronizacja pozioma (maks) | 102 kHz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 694,4 - 7620 mm (27.3 - 300") |
| Odległość projekcji | 1,2 - 12 m |
| Synchronizacja pionowa (min) | 23 kHz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 30000:1 |
| Jednorodność | 80% |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 120 kHz |
| Technologia projekcji | DMD |
| Korekcja Keystone'a, poziom | 40° |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
Porty i interfejsy
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Moc
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 200 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 240 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Źródło światła
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Moc lampy | 203 W |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
Video
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kompatybilność 3D | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | VGA |
| Przewody | Zasilanie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Cechy
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Poziom hałasu | 33 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,4 cm (0.55") |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].