VII
VIVITEK PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY DW355ST
2 920,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Projektor
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1524 - 6350 mm (60 - 250") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 30000:1 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Korekcja Keystone'a, poziom | 40° |
| Jasność projektora | 3800 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 313 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
Porty i interfejsy
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
Konstrukcja
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Cechy
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Poziom hałasu | 33 dB |
Źródło światła
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 7000 h |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
Video
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 800 (WXGA) |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].