ADL
Waga łazienkowa ADLER AD 8183
63,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Nie |
Wydajność
| Liczba czujników | 4 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Kształt | Kwadratowy |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Kolor produktu | Biały |
| Dokładność | 100 g |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wskaźnik przeciążenia | Tak |
Wyświetlacz
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Rozmiar wyświetlacza | 72 x 30 mm |
| Typ ekranu | LCD |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | 3 x AAA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].