ADL
Waga łazienkowa ADLER AD 8194s stripes
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
Moc
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Czas ładowania | 2 - 3 godz. |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność akumulatora | 250 mAh |
Wydajność
| Liczba czujników | 4 |
| Dokładność | 100 g |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Wskaźnik przeciążenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewód USB | Tak |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 75 x 31 mm |
| Podświetlenie wyświetlacza | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].