BLA
Waga łazienkowa Blaupunkt BSP201, czarna
58,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pomiar BMI | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Źródło zasilania | 3 x AAA |
| Funkcja pamięci | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dokładność | 100 g |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 940 g |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].