CLA
Waga łazienkowa Clatronic PW 3368 (kolor srebrny)
44,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Pomiar BMI | Nie |
| Dokładność | 100 g |
| Kolor produktu | Biały |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Minimalna waga | 2,5 kg |
| Funkcja pamięci | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiały | Szkło |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].