ESP
Waga łazienkowa Esperanza SAMBA EBS018W (kolor biały)
28,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Dokładność | 100 g |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Automatyczne włączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Liczba użytkowników | 12 użyt. |
| Typ kontroli | Czujnik |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Pomiar BMI | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Nie |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].