GAR
Waga łazienkowa Garmin Index S2 Black
687,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
Wydajność
| Analiza mięśni szkieletowych | Tak |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Jednostka miary | kg/lb |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Zawartość procentowa masy mięśniowej | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Pomiar BMI | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Maksymalny udźwig | 181,4 kg |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Liczba użytkowników | 16 użyt. |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas eksploatacji baterii | 0,75 lat(a) |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
Porty i interfejsy
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].