ESP
Waga z funkcją bluetooth Esperanza EBS016K (kolor czarny)
39,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ górnej powierzchni | Szkło |
| Certyfikaty | CE |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Pomiar BMI | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Gotowy do użycia | Tak |
| Liczba zapisów pamięci | 20 |
| Minimalna waga | 5 kg |
| Jednostka miary | kg |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Automatyczne rozpoznawanie użytkownika | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Kształt | Kwadratowy |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Wytrzymały projekt | Tak |
| Liczba użytkowników | 8 użyt. |
| Materiały | Szkło hartowane |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 75 x 31 mm |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].